Reference

Více než  zákazníků
a více než  000 uživatelů Edjet LMS Cloud

E-learningové řešení firmy Netventic splnilo přesně to, co jsme od elektronického vzdělávání očekávali. Snadná a zábavná tvorba kurzů, skvělé řízení vzdělávacího procesu, intuitivní uživatelské prostředí pro našich 200 zaměstnanců a skvělá spolupráce s dodavatelem systému.

— Ing. Daniela Lusková, MPA, ředitelka, dluskova@ddhk.cz, Domov U Biřičky

Při pořizování LMS nás zajímala, kromě pokrytí očekávaných funkcí, zejména možnost snadného importu existujících office dokumentů, například PowerPointu...

— Jiří Čihák, T&D Manager, ELECTRO WORLD, s.r.o.

Společnost COVER MEDIA nabídla nejkvalitnější e-learningové řešení, postavené na základě LMS systému Edjet, který je vyvíjen již několik let. Na tuto aplikaci jsou k dipozici kvalitní reference a vstup do bežících demo aplikací je automaticky dostupný on-line.

— Vyhodnocení výběrového řízení, projekt Dejepis21.cz

Děkujeme za vstřícnost, trpělivost a výbornou spolupráci společnosti Netventic Technologies.

— Mgr. Hana Vavřenová, zástupce ředitele, zsriegra@seznam.cz, Základní škola Dr.F.L.Riegra

Díky aplikaci Edjet LMS – řídícímu systému výuky, interaktivním flashovým animacím i mnoha dalším studijním oporám se zvýšil zájem našich žáků o studium matematiky a fyziky. Spolupráce byla vždy pružná a spolehlivá.

— Mgr. Jakub Janča, učitel matematiky a fyziky, jakub.janca@zszidlochovice.cz, Základní škola Židlochovice

Dodavatel se k zadání postavil čelem a zajistil sluchově postiženým dětem e-learningovou platformu plnou flashových animací, videí, zábavných aplikací, obrázků, ze které byly naprosto nadšené.

— PhDr. Helena Burianová, předsedkyně sdružení, labyrint-brno@volny.cz, LABYRINT BRNO, o.s.

Zaujali jsme Vás?

Rádi zodpovíme Vaše dotazy.

Telefon: +420 777 967 347