Volejte 773 522 000

Úvod www.cover.czNovinky

Menu

O nás

Konference Moderní škola - ve znamení cenově dostupného elearningu

Konference Moderní škola - ve znamení cenově dostupného elearningu

Ačkoliv dnešní děti žijí ve světě moderních technologií a počítač či chytrý telefon umějí ovládat od předškolních let, naše školy tomuto pokroku mnohdy nestačí. Že to není jen otázkou financí, ale především zájmu a rozhodnutí opustit zaběhlý stereotyp, se přesvědčili zástupci několika škol na konferenci Moderní škola, kterou pořádaly firmy COVER MEDIA s.r.o. a Schwarc s.r.o. Obě společnosti působí v oblasti IT, vytvářejí a dodávají velmi pokrokové, uživatelsky jednoduché a zároveň cenově dostupné IT podpory do škol.

Konference Moderní škola - prezentace

Právě e-learningu a jiným IT podporám byla věnována tato neformální konference, jejíž účastníci se přesvědčili, že toto řešení uspoří mnoho času, prostředků i energie. Veškeré organizační záležitosti, osobní i oficiální komunikace, informace o studiu se bezprostředně a okamžitě dostanou ke studentům či žákům, učitelům, rodičům a vedení školy. Odpadá mnoho starostí s "papírováním" a obesíláním, všechny informace, potřebné ke studiu a jeho organizaci, jsou k dispozici kdykoliv a odkudkoliv.

Je zajištěna i naprostá objektivita hodnocení - testy, známkování - vše je spravedlivě zpracováno programem, který nikomu " nenadržuje". Interaktivní forma zjednodušuje práci i učitelům - velmi snadno vytvoří zajímavou náplň hodin i studia a v neposlední řadě tato metoda odpovídá mnohem více zkušenostem a životu dnešních " školou povinných".

Zúčastnění ředitelé škol, z nichž jeden má v soutěži o elearning pro svou školu poměrně velkou šanci na výhru, měli celou řadu dotazů, které svědčily o tom, že převedení do praxe je realizovatelné a vítané i u nich.

Ing. David Žák, jednatel společnosti COVER MEDIA, který na konferenci přednášel, k akci uvádí: "Jsem rád, že i naše školy překonávají svou nedůvěru k modernímu pojetí vzdělávání. Zjevně se i ve školách prosazuje mnohem mladší generace, která si svou práci bez IT technologií nedovede představit a metody tužky a papíru jsou pro ně už návratem do minulosti."

Zaujali jsme Vás?

Kontaktujte nás

Rádi zodpovíme Vaše dotazy.

Obchod:

+420 773 522 000
david.zak@netventic.com

Podpora:

+420 777 967 347
support@netventic.com