Tvorba kurzů a testů online

Edjet LMS vám umožní snadno vytvořit digitální vzdělávácí obsah.

Online nástroj

Responzivní obsah

Publikujte ihned

Video kurzy

Microlearning

Import PPT

10 typů otázek

SCORM moduly

Vizuální editor

Edjet LMS umožňuje snadno tvořit profesionálně vypadající e-learningových kurzy a ihned je publikovat. Obsah kurzů lze kromě obrázků a textů doplnit o multimediální prvky – flashové animace, video z YouTube, vložit slidy z prezentace (Prezi, SlideShare) či audio nahrávky a pod.

Správce kurzů

Instruktoři mají k dispozici přehledný seznam kurzů, který jim umožní používat všechny dostupné nástroje pro správu kurzů. Do kurzu vložte testy a připojte diskuzní fórum.

Ukaž více

Tvorba testů

Learnis nabízí bohaté možnosti tvorby a nastavení testů. I přes to je sestavení testu rychlé a neklade velké nároky na obsluhu.

Ukaž více Ukaž více Ukaž více

LCMS funkcionalita

Pomocí jednoduše použitelného WYSIWYG editoru obsahu kurzů snadno vytvoříte profesionálně vypadající, responsivní a multimediální e‑learningový obsah přímo v prostředí LMS systému.

Ukaž více Ukaž více Ukaž více Ukaž více

Osnova kurzu

Obsah kurzu je možné rozdělit na menší části – lekce – čímž vznikne osnova kurzu, která může být plochá nebo stromová.

Ukaž více

Okamžité publikování

Právě vytvořené kurzy mohou být publikovány okamžitě. Dílčí úpravy obsahu kurzu, lze také zvěřejnit ihned.

Ukaž více

Learning Path

Definujte politiku učební cesty v rámci obsahu kurzu (mezi lekcemi). Provažte dohromazy více kurzů do logických skupin a vytvořte tak vzdělávací plán, který mohou lidé následovat.

Ukaž více

Vizuální editor (WYSIWYG)

Nemusíte umět HTML, CSS ani JavaScript. Do obsahu kurzu je možné pohodlně vkládat texty a tabulky včetně formátování, obrázky, videa atd. Výstup ihned vidíte na obrazovce.

Ukaž více

Úpravy obrázků

Základní úpravy obrázků (změna velikosti, ořez, otočení, převrácení, optimalizace pro web) je možné provést přímo v prostředí LMS. Lze tak bez námahy ladit vzhled obrázků přímo v kurzu a hlavně - nepotřebujete žádný grafický editor.

Ukaž více

Video a vložený obsah

Obsah kurzů je možné kromě obrázků a textů doplnit o multimediální prvky – flashové animace, video z YouTube, vložit slidy z prezentace (Prezi, SlideShare) či audio nahrávky a pod.

Ukaž více

Spolupráce na tvorbě obsahu

Pomocí systému oprávnění lze transparentně nastavit mnoho způsobů spolupráce více lidí. Od plného sdílení po zcela individuální politiku, kdy kurz spravuje pouze jediná osoba.

Knihovna médií

Centrální úložiště souborů – obrázků, zvuků, fotek, videí, prezentací, PDF atd. – s možností třídění do složek. Knihovna podporuje standardní systém oprávnění.

Ukaž více Ukaž více Ukaž více Ukaž více

Zadání

Zadávejte úkoly k vypracování za definovaných podmínek v rámci kurzu. Určete termín odevzdání prací, maximální velikost souboru a požadovaný typ.

Ukaž více Ukaž více Ukaž více

Přílohy lekcí

K libovolné lekci je možné připojit souboiry jako přílohy. Přílohy jsou zobrazeny pod obsahem lekcejako odkazy ke stažení.

Ukaž více

Revize obsahu

Systém automaticky ukládá jakoukoliv změnu, kterou provedete v obsahu kurzů, webových stránek, článků a pod. Ke starším verzím se lze v případě potřeby kdykoliv vrátit.

Ukaž více

Undo / Redo

Vestavěný WYSIWYG editor umožňuje vzít zpět provedené změny nebo je opět provést.

Ukaž více

Hromadný upload

Kdykoliv potřebujete nahrát na server více než jeden soubor, oceníte možnost označit libovolné množství souborů k uploadu.

Ukaž více

Upload velkých souborů

Nahrávání souborů o velikosti až několik GB vás umožní nahrávat videa ve vysokém rozlišení nebo jiné velké soubory [2].

Ukaž více

Matematické rovnice

Podpora pro vkládání matematických rovnic přímo z WYSIWYG editoru [1].

Ukaž více

Ušetřete za authoringový software

Protože Learnis® umožňuje plnohodnotně tvořit e-learningové kurzy – obsahuje výkonný a jednoduchý autorský nástroj pro tvorbu kurzů (LCMS) – není nutné kupovat žádný další software.

Software pro tvorbu kurzů

Přestože Learnis® LMS plnohodnotně podporuje tvorbu kurzů, v jistých situacích může být výhodnější obsah tvořit v klasické desktopové aplikaci pro tvorbu kurzů, tzv. "courseware" nebo "authoring software", nebo si pomoci jinými šikovnými nástroji.

Podívejte se na seznam užitečných nástrojů pro e-learning.

Zaujali jsme Vás?

Rádi zodpovíme Vaše dotazy.

Telefon: +420 777 967 347