Volejte 773 522 000

Úvod www.cover.czDodávka pro projekt "EU peníze školám"

Menu

E-learning

EU peníze školám

Dodáme Vám na klíč e-learning financovaný v rámci projektu EU peníze školám

E-learning na klíč

Náš e-learning pro školy jsme nastavili přímo pro potřeby projektu EU peníze školám, ze kterého může čerpat každá základní škola mimo hl.m. Praha. A protože, hlavní podporovanou aktivitou v rámci projektu je využívání ICT ve výuce, je možné nákup aplikace plně pokrýt z dotace. Provoz je zajištěn po celou dobu realizace projektu zdarma. Zaškolení učitelů do práce s aplikací v ceně. Neomezujeme počet žáků ani učitelů zapojených do výuky.

Projekt

Projekt EU peníze školám byl vytvořen pro zjednodušení získání finanční podpory z fondů EU pro základní školy mimo hl.m. Praha. V rámci projektu EU peníze školám si může každá základní škola pomocí připravených šablon zažádat o dotaci ve výši 300.000 Kč + 4.300 Kč za každého žáka. V rámci projektu je možné proplácet mzdu učitelům za plnění obsahu e-learningových kurzů.

Poradenství

Zdarma Vám poradíme jak správně požádat a využít dotaci z projektu EU peníze školám na e-learning. Dále nabízíme kompletní technickou i uživatelskou podporu a školení pro lektory e-learningu.

Cena

Cena za standardní dodávku Learnis LMS "EU Edition" pro jednu školu již od 25.000 Kč (neomezený počet žáků i učitelů).

Provoz e-learningu

Provoz e-learningu nabízíme po dobu trvání projektu (max. 30 měsíců) zdarma.

Podrobné informace

Pro další informace nás kontaktujte!

Demo LMS systému

Seznamte se s aplikací LearnIS LMS v naší Galerii obrazovek nebo nám napište a my Vám připravíme vyhrazené demo LMS systému Learnis® LMS.

Reference

V rámci projektů financovaných z Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost (OP VK) jsme realizovali projekty Mafýk, Eliška a mnoho dalších.

Zaujali jsme Vás?

Kontaktujte nás

Rádi zodpovíme Vaše dotazy.

Obchod:

+420 773 522 000
david.zak@netventic.com

Podpora:

+420 777 967 347
support@netventic.com